DJ WOODEE

dj woodee

Bonnie Tyler - Total Eclipse of the Heart,

 
hit roku 1983, konrétne mesiac október. Vo vrcholnej sláve tohto songu sa narodil v Bratislave Dj, ktorý si dnes hovorí Woodee.
Konkrétne je tomu tak od roku 2004, kedy sa začal Djingu venovať profesionálne. Každý začiatok býva tažký, človek sa mnohokrát učí na svojich vlastných chybách a len láska k hudbe,vytrvalosť a množstvo prebdených nocí môžu z Dja začiatocníka urobiť profesionála vo svojom obore.Djing ponúka množstvo smerov, ktorými sa možno vydať. Woodee v roku 2006 zvolil smer asi najrozšírenejsi  a to komerčnú cestu. Trvalo to pár rokov, kým si svojím úsilím a snahou vybudoval spoľahlivé a pevné meno, a tak sa časom stal rezidentom mnohých clubov, coctail barov či diskoték vo svojom rodnom meste. Ako nadobúdal skúsenosti, netrvalo dlho a začal organizovať  rôzne eventy obohatené programom, živým vystúpenim tanečných súborov, kapiel či spevákov, taktiež sa staral mnohokrát aj o tématicku výzdobu clubu a po čase ponúkal aj grafické spracovanie reklamy pre daný club. Tu už si koncom roka 2008 musel najať vlastného grafika, zobstarať si Djov, ktorým sprostredkovával akcie, a tak prišla na svet značka Right way.
Hlavnou ideológiou bolo odbremeniť club od veškerých stresov, vymýšlania niečoho nového, propágacie, zabezpečovania zvuku či osvetlenia. Kedže Woodee zožal so svojou kreativitou v Bratislavských cluboch úspech, netrvalo dlho a taktiež sa začal venovať ozvučovaniu a osvetlovaniu spolocenských podujatí ako napríklad svadby, stužkové slávnosti, rodinné oslavy, firemné večierky a iné. Dlhoročná práca mu priniesla množstvo partnerov, s ktorými spolupracoval na akciách a vzájomne si tak pomáhali maximálne uspokojiť zákazníka, prevadzkára clubu, novomanželov, ale aj bežných ľudí, ktorí si chceli oslavu spríjemniť a urobiť ju tak výnimočnou a nezabudnuteľnou. Či už išlo o moderátorov, špecializovaných sa Djov na rôzne hudobné žánre, tanečné skupiny , živé kapely, kúzelnikov, nafukovacie detské hrady alebo prenájom poníkov pre detské eventy,či štvorkolky pre spestrenie firemných dní, taktiež ste sa mohli dať zlákať na profi cattering……Možností bolo mnoho. Čokoľvek bolo potrebné, Rightway zabezpečovala od základov tak, aby svojho zákazníka odbremenil od času stráveného premýšľaním, hľadaním kvality a vybavovaním všetkého potrebného. Tempo Woodeeho životného štýlu sa priamo úmerne zvyšovalo s počtom spokojných ľudí. Trvalo to dva roky, kým si našiel čas zastaviť sa, obzrieť sa za seba a vidieť, ako sa stal otrokom svojho koníčka.
Rok 2009 bol zlomový, kedy láska k hudbe zvíťazila nad myšlienkami biznismena. Veškeré svoje objednávky smeroval svojím partnerom z odboru a na istý čas sa odmlčal. Z času na čas si išiel oprášiť svoje CDs do clubu, stretnúť sa s priateľmi, dať si drink a načerpať inšpiráciu. Woodee sa dlho rozhodoval, akým smerom sa tentokrát vyberie.
Avšak kým sa spamätal, osud ho zavial  na ostrov Veľkej Británie, konkrétne do mesta Manchester, kde po boku svojho jediného kamaráta (kamarát je ten, na ktorého sa môžete spoľahnúť, ktorému môžte veriť a stojí pri vás v najťažších chvíľach, taktiež drží nad vami ochrannú ruku a taký môže byť len jeden) riešili otázku bývania, práce, spoznávali mesto, mentalitu ľudí, zdokonalovali sa v cudziom jazyku . . . . . . . 
‘’Myslím, že sme obaja potrebovali zmenu, či už v osobnom živote, alebo v hudobnej sfére. Boli sme už presýtení všetkým tým, čo sa okolo nás dialo’’, spomína Woodee na svoj odchod za veľkú mláku.
Tu sa podielal na organizovaní akcií pre českú a slovenskú komunitu ľudí žijúcich v UK, konrétne to boli eventy v mestách Manchester, Birmingham a Londýn. Tentokrát však nepchal prsty tam, kam nemal, a tak sa na eventoch podielal iba ako Dj a svoje rady z vlastných skúseností z obdobia pôsobenia v Bratislave podsúval zodpovedným.
‘’Je to pre mna reset po celom týždni v práci. Veľmi ma teší, že ľuďom môžem natlačiť do uší i niečo z domácej scény, aby sa tak mohli vyjašiť na parkete. 
‘’Tí ľudia boli vďační, vždy vysmiatí a tešili sa na každú párty, ktorú tu práve pre nich organizovali’’.
Možno by sa zdalo, že sa vrátil späť na komerčnú koľaj, avšak bol to len reset, ako vraví a nebolo to preňho prioritou.
Prioritou nie je ani žiaden presne určený štýl hudby. Woodee sa naučil vnímať hudbu inak, nevyhýba sa ani experimentovaniu s hudbou. Veľký podiel má na tom taktiež jeho dlhoročný kamarát Dj Allex, ktorý mu pomáha s vlastnou tvorbou.
Dnes sa Woodee vrátil spoza veľkej mláky a od mája 2015 znovu pôsobí v Bratislave. Do komerčných podnikov sa nehrnie, skôr sa špecializuje na súkromné akcie a večierky. K takýmto akciám pristupuje zodpovedne, pretože to berie ako svoju prácu, ktorá mu zabezpečuje chlieb.
Avšak si z UK predsalen priniesol niečo špeciálne, čo sa hudobného cítenia týka. Čo to je? Treba si to prísť vypočuť na akciu, kde bude hrať. Je to beat, ktorý je možno hneď na prvý sluch počuť, že je to niečo iné, ako sme na Slovensku zvyknutí. 
 
Na zaver by sme vám radi zhrnuli všetky úspechy/neúspechy, ktorými si tento Bratislavčan s veľkým srdcom prešiel:
 
 
BRATISLAVA
 
 
- zabával ľudí po oficiálnej časti večierku MAFSTORY
- firemný večierok pre SKY Europe airlines
- pracoval ako moderátor v metropolitnom rádiu SITY a vyberal budbu do vlastnej relácie
- svadobny Dj pre reláciu svadba snov od televízii Markíza
- taktiež odohral niekoľko svadieb na Bojníckom zámku
- bolo mu cťou hrať na stužkovej slávnosti pre sestry Molnárove
- hudobne zabezpečoval otváraciu prehliadku módnej značky Fiorangello
- hudobný doprovod Martiny Schindlerovej na Eurosong contest 2010 (live prenos na STV1)
- do roku 2010 kazdoročne otváral Senecké leto na jazerách, konkrétne v clube Metaxa
- moderoval akcie pre Heineken, Vianočnú akciu odmoderoval v susednom Rakúsku
- Bee free 2011 - dostal svoju hodinku slávy na techno stage-i
- jeho sety ste mali možnosť počuť v rádiu Europa2, konkrétne v relácii Dance Extravaganza, či v internetovom DITRTY rádiu
  v relácii Experiment
 
 
 
MANCHESTER
 
 
 
- za najväčší úspech považujeme asi fakt, že sa stal rezidentom exkluzívneho clubu v centre Manchestra, club niesol nazov THE ARCH, kde sa     neskôr zorganizovalo aj niekoľko koncertov slovenských a českých kapiel, či skupín
- mal na starosti houseový stage na akciách CS club Manchester a sám zastrešoval komerčnú čast po koncertoch nasledovných hudobníkov:
 
- Desmod
- Horkýže Slíže
- Rytmus
- Majk Spirit
- Divokej Bill
- Gladiátor
- každoročnáHelloween party
- NYE (oslavy Nového roku)
- EGO a DJ Popper
- Ektor
- Radošínske Naivné Divadlo
- Iné Kafe
- Československý ples
- Vidiek
- Wohnout
- Sokol i Marysia Starosta
- D-unq a Monika Povýšilová
- Spievankovo
- DJ EKG
 

Top 10

 1. NEW BREED feat. DARNELL WILLIAMS
  JOYRYDE
 2. Eastblock Bitches
  The Dab Is Dead
 3. Tom Staar & Corey James
  Bird Flu
 4. Sebastian Ingrosso and Salvatore Ganacci
  Ride It
 5. Fedde Le Grand and D.O.D
  Love’s Gonna Get You
 6. Mark Knight, Rene Amesz, Green Velvet
  Live Stream
 7. Armin van Buuren
  My Symphony
 8. Mr. Belt & Wezol
  Good Times
 9. Coldplay, The Chainsmokers
  Something Just Like This
 10. Sander Van Doorn
  The Rhythm

Novinky

Boki | Woodee Balino Kings Rock Pub | 19.2.2019

Kašlite na otrepaných interpretov ktorý su na akciách stále! Prichádzame s NAJBRUTÁLNEJŚÍM…

Čitať viac

CAR AT TUNING INDACLUB STAGE PIEŠŤANY 2018

InDaClub Stage 2018 s našlapaným LINE-UPom, kde 10 DJ´s bude valiť EDM, FUTURE HOUSE, TRANCE,…

Čitať viac

HOPKIRK CHALUKY | ELECTRONIC MUSIC | 29.3.2018

LINE UP 21.00 Lucas Dear (deep house) 22.00 Woodee (tech house) 23.00 Pales (club) 00.00…

Čitať viac

Zobraziť všetky

Facebook